Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej pod wezwaniem św. Józefa w Tyliczu

Galerie

 • Niedziela 11 Marca 2018

  Wizyta ks. abp Henryka Nowackiego

  8 marca naszą Ochronkę odwiedził ks. abp Henryk Nowacki wraz z ks. infułatem Władysławem Kostrzewą. Podczas miłego spotkania Ks. Arcybiskup porozmawiał z przedszkolakami i udzielił im pasterskiego błogosławieństwa.

  więcej >>
 • Niedziela 11 Marca 2018

  ,,Złota Rybka''

  W dniu 7 marca Przedszkolaki obejrzały teatrzyk kukiełkowy przedstawiający historię Rybaka i Złotej Rybki. Spektakl ukazywał, jakie skutki ma postawa chciwości oraz uwrażliwiał, aby w swoim życiu cieszyć się tym, co mamy.

  więcej >>
 • Niedziela 11 Marca 2018

  ,,Arka Noego''

  W dniu 6 marca Dzieci obejrzały spektakl teatralny pt.,, Arka Noego' w wykonaniu Ewangelizacyjnego Teatru ,,Eden' z Wieliczki. Przedszkolaki poznały historię Noego i potopu. Spektakl miał również na celu kształtowanie postawy szacunku wobec drugiego człowieka, jego pracy i świata stworzonego przez Boga, a także ukazanie czym są dobre uczynki i jak je można czynić.

  więcej >>
 • Niedziela 11 Lutego 2018

  Spotkanie z ratownikiem GOPR

  Dnia 9 lutego odbyło się spotkanie z ratownikiem GOPR p.Małgorzatą Adamską, która uwrażliwiała Dzieci na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa obowiązujących na stokach narciarskich. W bardzo ciekawy sposób przybliżyła Dzieciom pracę ratownika GOPR oraz zaprezentowała podstawowy sprzęt wykorzystywany podczas akcji ratowniczych. Była to też okazja dla Dzieci do wykazania się swoimi umiejętnościami w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

  więcej >>
 • Niedziela 11 Lutego 2018

  Imieniny p.Agaty

  więcej >>
 • Niedziela 11 Lutego 2018

  Karnawałowy Bal Przebierańców

  więcej >>
 • Społeczność Ochronki wyraziła wdzięczność s. Paulinie, która przez pół roku posługiwała w naszym Przedszkolu w najmłodszej grupie, a teraz wyjeżdża, by rozpocząć kolejny etap formacji zakonnej. Siostrze Paulinie życzymy Bożego błogosławieństwa na drodze powołania...

  więcej >>
 • Odbyło się kolejne Skupienie dla Rodziców, podczas którego ks. Piotr Pietrucha podkreślał wagę życia sakramentalnego i wspólnej modlitwy w codziennym życiu rodzinnym. Po Eucharystii, w sali teatralnej nastąpiła druga część spotkania, połączona ze wspólnym kolędowaniem.

  więcej >>
 • Czwartek 25 Stycznia 2018

  Msza Święta

  Ksiądz Proboszcz Piotr Fiksak sprawował w kaplicy ochronkowej Mszę Świętą w intencji dzieci i ich rodzin. Podczas homilii ukazał przedszkolakom Świętą Rodzinę jako wzór modlitwy, pracy i wypoczynku. Zachęcał dzieci do naśladowania Pana Jezusa w postawach posłuszeństwa i pomocy najbliższym.

  więcej >>