Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej pod wezwaniem św. Józefa w Tyliczu

Galerie

 • Wtorek 5 Czerwca 2018

  Imieniny p. Iwonki

  więcej >>
 • Poniedziałek 4 Czerwca 2018

  Msza Święta w naszej Ochronce

  więcej >>
 • Poniedziałek 4 Czerwca 2018

  Wycieczka do Rabkolandu

  22 maja grupa starszaków- ,,Żabki'- spędziła niezapomniane chwile w Parku Rozrywki ,, Rabkoland' w Rabce- Zdrój. Na twarzach dzieci i rodziców ciągle gościł uśmiech, a zabawa była wyśmienita. wrażenia i przeżycia z wycieczki najpełniej oddają załączone zdjęcia.

  więcej >>
 • Wtorek 29 Maja 2018

  Spotkanie z Panem Leśniczym

  Dnia 18 maja dzieci z grupy Żabki i Biedronki odwiedził Pan Leśniczy- Piotr Gawełek- z Leśnego Zakładu Doświadczalnego z Krynicy Zdroju. W czasie pogadanki uświadamiał przedszkolakom wartość środowiska naturalnego, a także konieczność troski o rośliny i zwierzęta.

  więcej >>
 • Poniedziałek 28 Maja 2018

  Skupienie dla Rodziców 17 maja 2018r.

  Podczas kolejnego dnia skupienia dla rodziców, które odbyło się 17 maja 2018r. w Ochronce podjęta została rola modlitwy w życiu rodzinnym. Temat spotkania związany był z programem spotkań synodalnych wyznaczonych na miesiąc maj przez członków Komisji Głównej Synodalnej. Skupienie rozpoczęło się odśpiewaniem Litanii Loretańskiej oraz modlitwy do Ducha Świętego. Prowadzący skupienie ks. Piotr Pietrucha wraz z rodzicami podjęli próbę oceny rzeczywistego stanu modlitwy w życiu rodzin. Następnie zastanawiali się, jak być powinno w tej kwestii i dlaczego nie jest tak, jak być powinno. Małżonkowie chętnie dzielili się swoim przeżywaniem codziennej modlitwy w ich domach.

  więcej >>
 • Piątek 25 Maja 2018

  Wycieczka do Stróż

  Dnia 16 maja 2018r. dzieci z grupy Biedronki i Pszczółki wraz z rodzicami i wychowawczyniami odbyły podróż autokarową do królestwa pszczół w Sądeckim Bartniku w Stróżach. Podczas zwiedzania skansenu i oglądania prezentacji multimedialnych, dzieci miały możliwość poznania życia pszczół oraz etapy powstawania miodu. Dużo radości i wrażeń sprawiła dzieciom jazda wozem oraz praktyczne warsztaty wyrobu świec woskowych. Nawet deszcz nie był w stanie popsuć dobrego nastroju małym podróżnikom.

  więcej >>
 • W dniu 14 maja dzieci obejrzały spektakl teatralny p.t.,, O dwóch takich, co ukradli Księżyc' w wykonaniu Teatru Kukiełkowego Art-Cinema z Nowego Sącza. Spektakl uwrażliwiał Dzieci na potrzebę posłuszeństwa względem rodziców oraz ukazywał wrtość wysiłku i pracy w dążeniu do realizacji własnych marzeń.

  więcej >>